1982

Firmamız 1982 yılında Kocaeli’nde mobilya sektöründe faaliyete Yücesan Ticaret olarak başlamıştır.

1992

Şehir değişikliği sebebiyle 1992 yılında İstanbul Çağlayan’a taşınmış unvanını da yenilenerek Sasilla Mobilya Dekorasyon olmuştur.

1993

1993 yılında ise Ümraniye adresine taşınmış ve yıllardır değişmeyen güler yüzlü ve kaliteli hizmetini sürdürmeye devam etmiştir.

1993 – 2022

Geçen yıllar içerisinde ürün gamını arttırmış, ithalat-ihracat ve üretim faaliyetlerini de bünyesine dâhil ederek ürün ve müşteri portföyünü arttırmıştır.

Gentaş Werzalit’in üretime başladığı ilk yıldan itibaren bayiliğini yapmış ve bölgesindeki baş bayii konumuna gelmiş, bu vesileyle çok sayıda teşekkür ve plaket almıştır.
İlk yıllarda Werzalit’in değişik alanlardaki kullanımını göstermek için örnek uygulamalar gerçekleştirmiştir. Başbakanlık binası, çok sayıda Kafe ve Restoran, Düğün Salonları, Hastaneler, Vergi Daireleri ve PTT Şubeleri vb. mekânlara Werzalit ile dekorasyonlar yapmış ve Werzalit’i aranan bir malzeme haline getirdikten sonra uygulayıcılıktan bayilerine malzeme ve bilgi sağlamaya devam eden bir konuma gelmiştir.

Son zamanların popüler malzemesi kompakt laminatın tıpkı werzalitte olduğu gibi tanıtılması ve uygulanmasında büyük rol oynamıştır. Bünyesinde bulunan CNC makinesinde plakalar halinde üretilen kompakt laminattan istenilen ebat ve şekilde masa tablaları üretmektedir. Tüm Türkiye’ye ürün tedarik etmenin yanı sıra tüm Dünya’ya masa, sandalye, tabla ve ayak ihraç etmeye devam etmektedir.

Werzalit ve kompakt laminat başta olmak üzere polikarbonat , polipropilen, poliüretan, metal, alüminyum, döküm, rattan ve ahşap malzemelerin kombinasyonlarından oluşan zengin masa ve sandalye koleksiyonu ile ev, ofis, kafe, restoran, otel, bar, okul, yemekhane vb. mekanlara 1000 m2 mağazasında siz değerli müşterilerine değişmeyen kalitesi ve güler yüzü ile çözüm sunmaktan mutluluk duyar.